خبر › › مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور آزمون دوره فراگیر ارشد دانشگاه پیام‌نور نمره منفی ندارد.

دریافت RSS اخبار

 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور آزمون دوره فراگیر ارشد دانشگاه پیام‌نور نمره منفی ندارد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور  اظهار داشت: کارت شرکت در آزمون دوره فراگیر ارشد دانشگاه پیام‌نور سال 1394 (نوبت 15)  به همراه برگه راهنمای مربوطه از روز گذشته بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

وی افزود: کلیه ثبت‌نام کنندگان در این دوره ضرورت دارد با مطالعه دقیق اطلاعیه‌های مربوطه از نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون خود مطلع شوند، همچنین داوطلبان با آگاهی از شهرستان محل آزمون که هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد و در نشریه پیک سنجش 24 و 31 فروردین ماه منتشر شده است، حداکثر تا فردا پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه به سایت سازمان سنجش اموزش کشور مراجعه کرده و نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره آمار دریافت کنندگان کارت شرکت در آزمون تصریح کرد: تا ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه دوم اردیبهشت ماه از تعداد 80 هزار و 509 داوطلب ثبت نام کننده در این آزمون 28 هزار داوطلب نسبت به دریافت کارت خود اقدام کرده‌اند.

توکلی اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صبح روز جمعه 4 اردیبهشت ماه در 101 شهرستان برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: ظرفیت پذیرش در این دوره 16 هزار و 780 نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش  با اشاره به نکاتی درباره درباره این آزمون گفت: جلسه آزمون راس ساعت 8/30 آغاز می‌شود و درب حوزه‌های امتحانی نیم ساعت قبل از شروع فرایند آزمون بسته می‌شود. سئوالات دروس امتحانی هر یک از رشته‌های امتحانی به صورت تستی چهارگزینه‌ای است و برای پاسخ ‌های غلط نمره منفی منظور نمی‌شود، اگر به سوالی بیش از یک پاسخ داده شود نمره ای به آن سئوال تعلق نخواهد گرفت.


چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
دسترسی کاربران
ایمیل / همراه
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار
  راهنمای عضویت
   بازیابی کلمه عبور
  ثبت نام


اطلاعیه ها
آمار کاربران
تعداد کل بازدیدها :10,861,760
بازدید امروز :1696
کاربران آنلاین :1

  

ما را حمایت کنید