خبر › › زمان مصاحبه پذیرفته‌شدگان دکتری پژوهش محور

دریافت RSS اخبار

 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : زمان مصاحبه پذیرفته‌شدگان دکتری پژوهش محور

مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اظهار داشت: پذیرفته‌شدگان دکتری پژوهش محور می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

وی در خصوص رشته‌های اعلام شده برای مصاحبه خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمان مصاحبه 7 رشته شامل؛ برنامه‌ریزی درسی، فلسفه تعلیم و تربیت، روانشناسی تربیتی، روانشناسی عمومی، روانشناسی سلامت، روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و مشاوره در سایت اعلام شده است.

 معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد افزود: پذیرفته‌شدگان می‌بایست در روزهای مصاحبه مدارکی شامل؛ اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات دو مقطع، طرح تحقیقاتی و فرم پروپزال، سوابق و تولیدات علمی و یک نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.

علوی فاضل تأکید کرد: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان این مقطع الزامی است. اساتید محترم می‌بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

وی در ادامه گفت: چنانچه پذیرفته شده‌ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از 2 دانشجو در این مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، لازم است استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و به تایید استاد راهنمای جدید برساند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان گفت: زمان مصاحبه سایر رشته‌های دکتری پژوهش محور نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.


دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
دسترسی کاربران
ایمیل / همراه
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار
  راهنمای عضویت
   بازیابی کلمه عبور
  ثبت نام


اطلاعیه ها
آمار کاربران
تعداد کل بازدیدها :10,861,674
بازدید امروز :1807
کاربران آنلاین :1

  

ما را حمایت کنید