خبر › › جریمه دانشجویان اسراف کار کلید خورد

دریافت RSS اخبار

 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : جریمه دانشجویان اسراف کار کلید خورد

دستورالعمل اجرایی تغذیه سال ۹۴-۹۳ دانشگاه فنی و حرفه ای به روسای مراکز و دانشکده های این دانشگاه ابلاغ شد که در بخشی از آن اجرای طرح دانشجوی اسراف کار در دانشگاه فنی و حرفه ای اجباری عنوان شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، معاونت دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای به منظور ایجاد وحدت رویه در سياست هاي كلي تغذيه دانشجويان و کاهش هزینه های سلف سرویس دانشجویی نسبت به سال ۹۳ دستورالعمل اجرایی تغذیه در سال ۹۴-۹۳ را اعلام کرد برخی از سیاست های اجرایی تغذیه به شرح زیر است :

در این دستورالعمل به ترویج فرهنگ صرفه جویی ساده زیستی تاکید شده و آمده است، بهینه سازی مصرف مواد غذایی باید در اولویت فعالیت های دانشجویی قرار گیرد. در بندهای دیگر این دستوالعمل، به منظور مدیریت بهینه ،سلف سرویس باید در تعطیلات بین دو ترم امتحانی تعطیل شود. همچنین در تعطیلات رسمی، پنج شنبه و جمعه ها نیز سلف باید تعطیل شود .

در این بخش نامه به روسای مراکز یادآورشده است که در خصوص دانشجویان بی بضاعت ساکن در خوابگاه های ملکی برای ایام فوق الذکر تدابیری بیاندیشند و همچنین امکان رزرو صبحانه و شام برای دانشجویان بومی را حذف کنند. همچنین به منظور جلوگیری از اسراف و تبذیر و دور ریز مواد غذایی به ویژه در مراکز دخترانه، وعده نهار و شام به صورت نیم پرس و پرس در سیستم اتوماسیون تعریف شود.

اجرای اجباری طرح دانشجوی اسراف کار

از دیگر بندهای دستوالعمل اجرایی تغذیه دانشگاه فنی و حرفه ای می توان به اجرای طرح اجباری دانشجوی اسراف کار اشاره کرد، براساس این طرح  دانشجوی اسراف کار به دانشجویی گفته می شود که در بازه زمانی مشخص (یکماه) سه پرس غذایی را در وعده نهار تحویل نگیرد برهمین اساس از این دانشجو به ازای هر وعده تحویل نگرفته ۲۰۰۰۰ ریال بابت جریمه کسر خواهد شد.


یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳
دسترسی کاربران
ایمیل / همراه
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار
  راهنمای عضویت
   بازیابی کلمه عبور
  ثبت نام


اطلاعیه ها
آمار کاربران
تعداد کل بازدیدها :10,866,745
بازدید امروز :1011
کاربران آنلاین :2

  

ما را حمایت کنید