خبر › › آخرین فرصت داوطلبان در تکمیل ظرفیت کنکور/ اعلام مهلت کاردانی ها

دریافت RSS اخبار

 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : آخرین فرصت داوطلبان در تکمیل ظرفیت کنکور/ اعلام مهلت کاردانی ها

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر مجتبی علوی فاضل معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام این خبر افزود: سامانه ثبت نام براي رشته هاي مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته نيمسال دوم 93-94 در ساعت 24:00 روز شنبه 20 دی ماه بسته خواهد شد.

وی افزود: به علاقه مندان توصيه مي شود هرچه سريعتر نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند و در اين تاريخ ثبت نام براي اين مقاطع به پايان خواهد رسيد.

معاون سنجش و پذيرش خاطرنشان كرد: هر داوطلب مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می تواند با مراجعه به سایت، ده رشته/محل را براساس علاقه انتخاب و در سایت ثبت کند.

وی در مورد زمان اعلام نتایج پذیرفته شدگان رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته گفت: نتایج این مرحله در آخر دی ماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می توانند در بهمن ماه در واحدهای پذیرفته شده ادامه تحصیل دهند.

علوی فاضل درخصوص رشته های کاردانی پیوسته و ناپیوسته گفت: داوطلبان این مقاطع می توانند با مراجعه به سایت در یک واحد دانشگاهی مورد علاقه خود ثبت نام کرده سپس با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام در سایت معاونت سنجش و پذیرش، پس از 48 ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند. آغاز به تحصیل این دسته از متقاضیان نیز از نیمسال دوم سال تحصیلی 93-94 خواهد بود. 

داوطلبان فقط تا روز شنبه براي انتخاب رشته تكميل ظرفيت آزمون سراسري نيمسال دوم فرصت دارند

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 93 شركت كرده اند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام آنلاين خود اقدام كنند. اين سامانه روز شنبه 20 دی ماه بسته خواهد شد.

وي خاطرنشان كرد: كليه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسري سال 93 مجاز به انتخاب رشته/محل هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي هستند. هر داوطلب تنها امكان انتخاب رشته در گروه آزمايشي اي كه در آزمون آن شركت نموده است را دارد.

علوي فاضل تأكيد كرد: هر داوطلب مجاز است در گروه آزمايشي خود علاوه بر نظام تمام وقت با تهيه كارت اعتباري جداگانه در نظام آموزشي پاره وقت نيز انتخاب رشته كند.

وی اظهار داشت: براي هر داوطلب امكان انتخاب حداكثر 20 رشته/ محل در يكي از مجموعه هاي رياضي- تجربي- انساني ، براساس گروه آموزشي كه آزمون داده است، وجود دارد. داوطلبان نسبت به شركت در تكميل ظرفيت آزمون سراسري خود هرچه سريعتر اقدام كنند.


پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳
دسترسی کاربران
ایمیل / همراه
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار
  راهنمای عضویت
   بازیابی کلمه عبور
  ثبت نام


اطلاعیه ها
آمار کاربران
تعداد کل بازدیدها :10,866,764
بازدید امروز :1023
کاربران آنلاین :3

  

ما را حمایت کنید