خبر › › دانشگاههای دولتی برای تغییر زمان امتحانات مختارند/ دانشگاه آزادیها مجاز به تغییر نیستند

دریافت RSS اخبار

 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : دانشگاههای دولتی برای تغییر زمان امتحانات مختارند/ دانشگاه آزادیها مجاز به تغییر نیستند

دو مقام مسئول وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کردند که امتحانات پایان ترم جاری دانشگاههای کشور به علت برگزاری جام جهانی فوتبال، تغییر نمی کند.

عبدالرحیم نوه ابرهیم - مدیر کل برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم درباره عدم تغییر زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاههای کشور به علت برگزاری جام جهانی فوتبال، گفت: وزارت علوم قصد تغییر زمان امتحانات پایان ترم را ندارد به این دلیل که کلاسها فشرده می شود و دانشگاهها و دانشجویان ضرر می کنند.

وی ادامه داد: دانشگاهها در این زمینه مختار هستند و اجازه تغییر در زمان برگزاری امتحانات پایان ترم را دارند هر چند بعید می دانم دانشگاهی چنین تصمیمی بگیرد.

در این باره حسین غریبی - معاون آموزشی دانشگاه آزاد که در کسوت مشاور وزیر علوم هم فعالیت دارد درباره تغییر امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد، تاکید کرد: دانشگاه آزاد تابع تصمیمات وزارت علوم است و از آنجائیکه قرار نیست زمان برگزاری پایان ترمها تغییر کند، دانشگاه آزاد امتحانات را طبق آموزشی از پیش اعلام شده، امتحانات را برگزار می کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا واحدهای دانشگاه آزاد این اختیار را دارند که تاریخ امتحانات را تغییر دهند، اظهار داشت: تمام واحدهای دانشگاه آزاد از سیستم یک پارچه ای تبعیت می کنند و نباید زمان برگزاری امتحانات را تغییر دهند.


یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳
دسترسی کاربران
ایمیل / همراه
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار
  راهنمای عضویت
   بازیابی کلمه عبور
  ثبت نام


اطلاعیه ها
آمار کاربران
تعداد کل بازدیدها :10,772,304
بازدید امروز :1498
کاربران آنلاین :2

  

ما را حمایت کنید