خبر › › پذیرش 88 هزار نفر در مهندسي ‌فناوري ‌و ‌كارشناسي‌ حرفه‌اي ‌دانشگاه علمی کاربردی

دریافت RSS اخبار

 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : پذیرش 88 هزار نفر در مهندسي ‌فناوري ‌و ‌كارشناسي‌ حرفه‌اي ‌دانشگاه علمی کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعلام نتایج پذیرش در مهندسي ‌فناوري ‌و ‌كارشناسي‌ حرفه‌اي دانشگاه علمی کاربردی گفت: تعداد 88 هزار و 22 نفر در کدرشته های متمرکز پذیرفته شده و یک هزار و 273 نفر در کد رشته های نیمه متمرکز معرفی شده اند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تعداد 88 هزار و 22 نفر در کدرشته محل های متمرکز به عنوان پذیرفته شدگان نهایی معرفی شده اند که از این تعداد 34 هزار و 777 نفر زن و 53 هزار و 245 نفر مرد هستند.

وی افزود: همچنین تعداد هزار و 273 نفر معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محل های نیمه متمرکز هستند که از این تعداد 354 نفر زن و 919 نفر مرد هستند .

توکلی خاطرنشان کرد: اسامی پذیرفته شدگان و معرفی شدگان در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی امروز ساعت 18 بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: داوطلبان ضرورت دارد با توجه به اطلاعيه‌اي كه همراه اسامي منتشر می شود در تاريخ هاي تعيين شده همراه با مدارك لازم نسبت به ثبت‌نام در واحدهاي محل قبولي اقدام کنند.


سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۲
دسترسی کاربران
ایمیل / همراه
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار
  راهنمای عضویت
   بازیابی کلمه عبور
  ثبت نام


اطلاعیه ها
آمار کاربران
تعداد کل بازدیدها :10,851,419
بازدید امروز :967
کاربران آنلاین :3

  

ما را حمایت کنید