خبر › › جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره‌های کاردانی و کارشناسی ارشد ناپیوسته

دریافت RSS اخبار

 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره‌های کاردانی و کارشناسی ارشد ناپیوسته

مشاور عالی سازمان سنجش درباره جزئیات ثبت‌نام داوطلبان در آزمون ورودی دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته سال 92 گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این دوره‌ها از ساعت 14 امروز (پنجشنبه) روی سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد.

دکتر توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اینکه شرایط و ضوابط ثبت‌نام و پذیرش در کد رشته محل‌های تحصیلی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته سال 92 از ساعت 14 دیروز (چهارشنبه) روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده است، اظهار کرد: همچنین دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این دوره‌ها ساعت 14 امروز روی سایت قرار داده خواهد شد.

به گفته وی متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند پس از مطالعه دقیق اطلاعیه منتشر شده در روز چهارشنبه که در حال حاضر نیز روی سایت سنجش موجود است و همچنین دفترچه انتخاب رشته تحصیلی که از ساعت 14 امروز روی این سایت قرار می‌گیرد در صورت واجد شرایط بودن از روز یکشنبه هشتم دیماه لغایت پنج شنبه 12 دیماه 92 به سایت www.sanjesh.org مراجعه کنند.

توکلی در این باره خاطرنشان کرد: این داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش پس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

وی همچنین تصریح کرد: هر داوطلب تنها می‌تواند حداکثر 20 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته اینترنتی انتخاب کند.


پنج شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۲
دسترسی کاربران
ایمیل / همراه
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار
  راهنمای عضویت
   بازیابی کلمه عبور
  ثبت نام


اطلاعیه ها
آمار کاربران
تعداد کل بازدیدها :10,770,943
بازدید امروز :619
کاربران آنلاین :6

  

ما را حمایت کنید