خبر › › تکمیل ظرفیت رشته‌های پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی امروز آغاز شد

دریافت RSS اخبار

 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : تکمیل ظرفیت رشته‌های پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی امروز آغاز شد

داوطلبان تکمیل ظرفیت رشته‌های پیام‌ نور و موسسات غیرانتفاعی از امروز یکشنبه اول دی ماه تا روز ۵ شنبه پنجم دی ماه می‌توانند برای ثبت‌ نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

 

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، نظر به اینکه بعضی از مراکز واحدهای آموزشی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی پس از اعلام نتایج آزمون سراسری سال۱۳۹۲ برای رشته‌های تحصیلی که بر اساس سوابق تحصیلی گزینش آنها صورت گرفته است، علاوه بر ظرفیت‌های تکمیل نشده در برخی از کد رشته محل‌های قبلی و همچنین پذیرش دانشجو در بعضی از رشته‌های جدید، اعلام ظرفیت کرده‌اند لذا جدول کد رشته محل‌های مربوط از ساعت ۲۰ روز دوشنبه ۲۵ آذرماه ۱۳۹۲ بر روی سایت سازمان سجنش آموزش کشور قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت‌نام کرده‌اند، اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده یا نتوانستند حضور یابند و همچنین متقاضیانی که در آزمون فوق ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه‌ای که روز دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org  قرار گرفته و یا در نشریه پیک سنجش همان روز منتشر شده است و همچنین دفترچه راهنمای مربوط به پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی، حداکثر  ۵۰ کد رشته محل را از میان کد رشته محل‌های گروه آزمایش مربوط (یکی از گروه‌های آزمایشی ۵ گانه) انتخاب و کد رشته محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتبط کنند.

این داوطلبان از فردا یک شنبه اول دی ماه ۱۳۹۲ تا روز ۵ شنبه پنجم دی ماه ۱۳۹۲ می‌توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه ثبت‌نام مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت و ظرفیت‌های جدید به مبلغ ۳۵هزار ریال و از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

اگر داوطلبی ۵۰ کد رشته محل را منحصرا از یک گروه آزمایشی انتخاب کند، ضرورت دارد مبلغ ۳۵ هزار ریال به عنوان وجه ثبت نامی پرداخت کند.

 بدیهی است در صورتی که تعدادی از کد رشته‌های گروه آموزشی هنر و زبان‌های خارجی و یا گروه هنر و یا زبان‌های خارجی را نیز علاوه بر کد رشته‌های محل‌های گروه آزمایشی اصلی (یکی از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی یا علوم تجربی یا علوم انسانی)انتخاب کنند ضرورت دارد بابت هر گروه آموزشی مبلغ ۳۵هزار ریال دیگر را از همین طریق پرداخت کنند و اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) را دریافت کنند.

ظرفیت پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت و ظرفیت‌های جدید دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی برای نیم سال دوم سال تحصیلی جاری در مجموع حدود ۲۷۰ هزار نفر است.

گزینش نهایی بر اساس سوابق تحصیلی و اولویت کد رشته محل‌های انتخابی داوطلبان و با رعایت تمام ظوابط و شرایط انجام می‌شود و فهرست اسامی قبول شدگان نهایی به گونه‌ای اعلام می‌شود که پذیرفته شدگان مذکور بتوانند در نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ ثبت‌نام و تحصیل کنند.

 


سایت خبری, ازمون, آزمون, دکتری, دکترا, ارشد, کارشناسی ارشد, کنکور, کنکور دکتری, کنکور دکترا, کنکور ارشد, کنکور کارشناسی ارشد, ارشد ۹۳, کارشناسی ارشد ۹۳, آزمون سراسری, ازمون سراسری, دکتری ۹۳, کنکور دکتری ۹۳


یکشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۲
دسترسی کاربران
ایمیل / همراه
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار
  راهنمای عضویت
   بازیابی کلمه عبور
  ثبت نام


اطلاعیه ها
آمار کاربران
تعداد کل بازدیدها :10,851,375
بازدید امروز :927
کاربران آنلاین :3

  

ما را حمایت کنید